Pazar Yeri Çözümleri

Popüler global (Shopify, WooCommerce) ve yerel (Ideasoft) online pazar yerlerine özel çözümleri kapsar.

Shopify

Danışmanlık

Shopify e-ticaret veri akışı, işlem (satış doğrulama, dönüşüm ve yeniden pazarlama etiketi) kontrolleri, entegre uygulama kontrolleri ve entegrasyonları1 ile veri akışı doğruluğundan emin olun.

  • 1 Google Analytics 4 (GA4), Google Ads, Facebook Pixel & CAPI, Hotjar, Microsoft Bing Ads & Clarity, TikTok, Criteo, Klaviyo, Pinterest, Hubspot CRM ve dahası...

Özel Çözümler

Shopify özelinde veri analitiği çözümleri için partnerlerle iş birliği gerçekleştirilmektedir. Detaylar konusunda iletişime geçebilir veya kısa görüşme kaydı oluşturabilirsiniz.

  • Google Tag Manager & Google Analytics 4 (GA4)
  • GDPR & CCPA Uyumluluğu

WooCommerce

Danışmanlık

WooCommerce özelinde veri analitiği çözümleri ve görselleştirme işlemleri ile e-ticaret veri akışı, işlem (satış doğrulama, dönüşüm ve yeniden pazarlama etiketi) kontrolleri, eklenti kontrolleri ve geliştirmeleri ile veri akışı doğruluğundan emin olun.

Ürün ve Hizmetler

Veri analitiği süreçleri eklentiler aracılığı ile ele alınmaktadır. Veri görselleştirme süreçlerinde ise SQL veritabanı bağlantıları, no-code veya low-code servisler aracılığı ile özelleştirilmiş gösterge ekranları ve API sorguları kullanılmaktadır.

Ideasoft

Danışmanlık

Ideasoft özelinde veri analitiği çözümleri Ideasoft paneli aracılığı ile kullanılabilir dinamik alanlar ve veri kazıma işlemlerini içerir. Ideasoft veri analitiği çözümü ile e-ticaret veri akışı, işlem (satış doğrulama, dönüşüm ve yeniden pazarlama etiketi) kontrolleri ile veri akışı doğruluğundan emin olun.

Ürün ve Hizmetler

Veri analitiği süreçleri temel ve kapsamlı olarak farklılık göstermektedir. İşlemler standart tema yapısı temel alınarak yürütülmektedir. Özelleştirilmiş temalar ön değerlendirme ve test süreçlerini içerir.

"Çok kanallı satış yaptığımız için İdeasoft altyapısında GTM, GA4 ve Google Ads dönüşümlerini, dönüşüm değerlerini ve diğer metrikleri hem GA4 tarafında, hem de Ads tarafında veri yapısı üzerinden okuyabilmek için çok çaba harcamıştım. Bununla ilgili web'de arama yaparken Ceyhun Bey'in blog yazısına denk geldim. Kendisine ulaştım ve isteklerimizi anlattım.

Bir insan işinde bu kadar özverili, bu kadar işine hakim olabilir. Ceyhun Bey, iş hayatımda çalıştığım nadir insanlardan biri oldu. Sonraki tüm ihtiyaçlarımda kapısını çalacağım."

Sezgin Karakaya
Roas Ajans - Vitazon.com.tr Dijital Pazarlama Danışmanı

"İdeasoft alt yapısından dolayı çok sınırlı bir erişim vardı, açık kaynak olmadığı için yeterli düzeyde erişimimiz yoktu. Ancak, Google'da arama yaparken ulaştığım websitesini inceledikten sonra tüm sorunlarım ortadan kalktı.

GTM ile GA4 ve Google Ads dönüşümlerini, dönüşüm değerlerini ve diğer metrikleri hem GA4, hem de Ads tarafında veri yapısı üzerinden okuyabilmek adına yapmış olduğu çözümler harikaydı.

Ceyhun Bey, profesyonel bilgisi ve tecrübeleri ile dijital pazarlama sektöründe çalıştığım nadir insanlardan biri oldu, tekrar çalışmayı çok isterim.

Hozan Şahin

İletişim

E-ticaret girişiminize yönelik hizmetler ve veri çözümleri ile ilgili desteğe mi ihtiyacınız var?

Ön Görüşme Kaydı Oluştur