Özel Çözümler

No-code ve Low-code çözümler1, API entegrasyonları2 ile ihtiyaca yönelik olarak hazırlanmış özel çözümleri kapsar.

  • 1 Bubble
  • 2 JavaScript ve Python, Pipedream, Zapier

Online Pazar Yeri Çözümleri

E-ticaret mağazası özelinde veri kazıma ve etiket kurulumları

Google Tag Manager (GTM) aracılığı ile sayfa içerisinden verilerin derlenmesi, derlenen verilerin etiketler aracılığı ile uygun servislere iletilmesi işlemlerinden oluşur. CRM ve sohbet ekran entegrasyonları, form işlemleri, akış (flow) takibi ile hedefleri ve detaylandırılmış dönüşümleri (conversion) takip edin.

Veri Kaynağı ve Görselleştirme Çözümleri

API ve Connector Entegrasyonları

Measurement API ile Google Analytics 4 (GA4) sipariş tamamlama ve iade yönetimi, Google Ads veri içe aktarma (import) işlemleri, özelleştirilmiş ekranlar, işlem (transaction) doğrulama, servisler arası entegrasyonlar ile ihtiyaçlarınıza özel çözümler edinin.

"Çok kanallı satış yaptığımız için İdeasoft altyapısında GTM, GA4 ve Google Ads dönüşümlerini, dönüşüm değerlerini ve diğer metrikleri hem GA4 tarafında, hem de Ads tarafında veri yapısı üzerinden okuyabilmek için çok çaba harcamıştım. Bununla ilgili web'de arama yaparken Ceyhun Bey'in blog yazısına denk geldim. Kendisine ulaştım ve isteklerimizi anlattım.

Bir insan işinde bu kadar özverili, bu kadar işine hakim olabilir. Ceyhun Bey, iş hayatımda çalıştığım nadir insanlardan biri oldu. Sonraki tüm ihtiyaçlarımda kapısını çalacağım."

Sezgin Karakaya
Roas Ajans - Vitazon.com.tr Dijital Pazarlama Danışmanı

"İdeasoft alt yapısından dolayı çok sınırlı bir erişim vardı, açık kaynak olmadığı için yeterli düzeyde erişimimiz yoktu. Ancak, Google'da arama yaparken ulaştığım websitesini inceledikten sonra tüm sorunlarım ortadan kalktı.

GTM ile GA4 ve Google Ads dönüşümlerini, dönüşüm değerlerini ve diğer metrikleri hem GA4, hem de Ads tarafında veri yapısı üzerinden okuyabilmek adına yapmış olduğu çözümler harikaydı.

Ceyhun Bey, profesyonel bilgisi ve tecrübeleri ile dijital pazarlama sektöründe çalıştığım nadir insanlardan biri oldu, tekrar çalışmayı çok isterim.

Hozan Şahin

İletişim

E-ticaret girişiminize yönelik hizmetler ve veri çözümleri ile ilgili desteğe mi ihtiyacınız var?

Ön Görüşme Kaydı Oluştur